beslenme danışmanı

 • Çamlı Sok. No: 79
 • Peki sağlıklı diyet nedir?

  PAZARTESİ BAŞLAMADIĞIMIZ DİYETTİR. 
  Zihnimizde yarattığımız tüm yasakları ortadan kaldırıp, ACIKTIĞIMIZDA ruhumuzun ve vücudumuzun isteklerine göre seçimler yapıp, DOYANA kadar HİSSEDEREK yemektir.

  Hoşgeldiniz

  Sonbahar’da KİTABIM çıkıyor! Kendisinde veya yakınında kilo sorunu olan herkesin kendinden bir parça bulması ümidiyle yazdığım kitap umarım sizlerin hayatlarında MUHTEŞEM güzelliklerde değişiklikler yaratır.

  Diyetnedir.com da sadece yazılarımı ve daha güncel haberleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Fakat benim ve çalıştığım mekan SAYASA'dan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Sevginin ışığı her zaman sizlerle olsun.
  Didem Kanca Üstay MS RD

 • SAYASA - Sağlıklı Yaşama Sanatı 

  Sağlıklı yaşamak bir sanattır. Bir sanatçı nasıl ömrü boyunca sanatını icra etmek için çaba sarf edip kendini sürekli geliştirmeye, güzel eserler ortaya çıkarmaya çalışıyorsa, bedenimiz ve ruhumuz da öyle. Ona iyi bakmak bir sanat ve her daim çaba gerektiriyor.

  SAYASA benim hayalimin gerçeğe dönüşmesidir. Kendinizi iyi hissedeceğiniz, bedensel ve ruhsal sağlığınızın önemini kavrayacağınız, diyet yapmadan kilo vereceğiniz, doğayla içiçe spor yapacağınız, ders sonrası keyifle adalara karşı kahvenizi, çayınızı içeceğiniz, her anlamda rahat ve doğal bir ortam arıyorsanız o zaman sizleri SAYASA'ya bekliyorum

  Telefon: (216) 383 35 64

  Adres: Çamlı Sok. No: 79 Dragos - Kartal
  İstanbul, 34865